Jdi na obsah Jdi na menu
 


Novinky

 Dne 23.11 2011 

S mé pro vás připravíli ukazku z World Of Tanks taky se mrkně té na náš fcb 

 

 

WoT 1on1 Funcup 

 

Je tu další pokračování ESL turnaje, ve kterém se utkávají dva hráči proti sobě. Po dvou akcích pro tanky maximálně 4. tieru, je čas vrátit se ke kořenům. Je čas vytáhnout opět velké kousky! Čekají na vás Tiger II, T32, Löwe, KV-5, IS-3 a M6A2E1. Nemáte žádný z nich? Nevadí, můžete se zúčastnit také, pokud váš tank není výš než tier 8 – např. IS, Tiger nebo Tiger P.

Pořadatelé se těší na ještě větší účast než byla v low-tier turnajích a pokud chcete, můžete v komentářích navrhnout, jaký turnaj by se mohl pořádat příště.

 

http://www.esl.eu/eu/wot/1on1/funcup_6/signup/
ESL TV hledá hlasatele pro World of Tanks

Komunita World of Tanks se čím dál více zajímá o sledování soubojů nejlepších hráčů. Pokud se to týká i vás a máte přehled o nejlepších hráčích a strategiích, a k tomu si myslíte, že dokážete svým vystupováním bavit komunitu WoT, pošlete vzorek své práce a můžete získat peníze, slávu a možná i práci pro ESL TV v německém Kolíně!

Ze všech kandidátů bude vybrán ten, jehož vystoupení bude nejzajímavější a nejslibnější. Vítěz získá 150 Euro a k tomu navíc ještě možnost stát se v budoucnu hlasatelem ESL TV!

Požadavky:

 • Video s vaším výstupem
 • Znalost angličtiny nebo němčiny (nejlépe obou)
 • Minimální věk 18 let

Pokud máte zájem, pošlete do 27. listopadu mail na adresu World-Of-tanks-LG@atlas.czV mailu uveďte své jméno, ESL účet (pokud máte), odkaz na vaše video a seznam jazyků, které ovládáte.

Test server spuštěn!

Veřejný test server je nyní k dispozici všem hráčům. Máte jedinečnou příležitost k vyzkoušení nových věcí, které se chystají ve verzi 7.0, ještě než budou oficiální uvedeny na hlavním serveru. Pro připojení k test serveru je zapotřebí příslušný herní klient. Test verze 7.0 končí 23. listopadu.

Z bezpečnostních důvodů musí být herní klient a jeho aktualizace staženy ze zvláštní sekce na oficiálních stránkách WoT. Pokud stáhnete WoT z jiného zdroje, může být váš počítač zasažen viry a jiným škodlivým softwarem. Vývojáři WoT nenesou žádnou zodpovědnost za odkazy, herní klienty a aktualizace umístěné mimo oficiální stránky.

Klienta pro testovací verzi hry instalujte do jiné složky než máte normální hru! Před instalací aktualizace vypněte herního klienta. Přístup na testovací server mají pouze hráči zaregistrovaní před 15. listopadem.

Zde si můžete stáhnout herního klienta pro testovací verzi 7.0 (2,49 GB).
Torrent pro klienta na testovací verzi je zde.

Po spuštění si vyberte jeden z těchto testovacích serverů:

W.o.T Common Test I
W.o.T Common Test II

 • Pro testovací servery platí stejná pravidla, podmínky EULA, omezení a postihy jako pro normální servery. 
 • Na testovacích serverech není možné provádět žádné platby.
 • Hráči mají pro testovací účely k dispozici 15 tis. zlaťáků, zisky zkušeností a kreditů jsou desetinásobné.
 • Zisky ani postup ve hře se nepřevádí na normální server.
Sejměte kurýra! - Update

Celkem nečekaně je tu další akce „Kill the Courier. Tentokrát se bude pořádat k příležitosti narozenin Charlese de Gaulle, 22. listopadu od 14:00 do 23:00 UTC. Jako obvykle je úkol jednoduchý, zničit hráče s přezdívkou Courier_WG, pokud ho uvidíte v nepřátelském teamu. V případě team killu bude následovat přísný postih.

Šance na zničení kurýra budou tentokrát mnohem vyšší, jelikož se na bojištích bude vyskytovat celkem pět kurýrů namísto dvou.

Vozidla, se kterými budou kurýři jezdit, budou oznámeny později. Odměna za zničení kurýra bude jako obvykle 250 zlaťáků.

Update - kurýři budou jezdit s těmito tanky:

 • S35 739 (f)232px-pzkpfw_s35_739_-f-_screen_06.jpg
 • B2 740 (f)200px-pzkpfw_b2_740-f-_b1bis.jpg
 • 38H735 ( f )200px-pzkpfw_38h735_-f-_israel.jpg
Týden trojnásobných zkušeností

Wargaming.net přichystal pro všechny své hráče akci, aby se mohli připravit do budoucna.

Počínaje 17. listopadem v 5:30 UTC až do 24. listopadu 5:00 UTC, budete namísto dvojnásobku za první vyhranou bitvu získávat trojnásobek!

 
Získejte 10% zlaťáků navíc!

WoT přichystal svým hráčům speciální nabídku!

Počínaje 14. listopadem od 13:00 UTC až do 21. listopadu, můžete získat 10% zlaťáků navíc při platbě kreditní kartou. Pokud si pořídíte herní zlato a zaplatíte za něj platební kartou, bude vám automaticky připsáno o 10% víc!

 
Wot FUNCUP #5 - další bitvy 1 vs 1 pro tanky max. tier 4

Vývojáři z WG se po úspěchu minulého turnaje, do kterého se přihlásilo více než 350 hráčů a 254 potvrdilo účast, rozhodli uspořádat další kolo. Podle rčení "neopravuj, co funguje", proběhne tento turnaj přesně podle stejných pravidel jako minule - 1 vs 1, 3 různé mapy, 10 minut na zničení nepřítele.

Informace k poháru:

Datum konání: 16. 11. 2011, start v 17:00

Odměny: 1. místo – 3 500 zlaťáků, 2. místo - 2 500 zlaťáků, 3. místo – 1 500 zlaťáků, 4. místo 1 000 zlaťáků

Pro přihlášení budete potřebovat svůj herní účet a zaregistrovat se zde.

Check-In systém (pro potvrzení účasti):

V tomto poháru bude použit „Check-In System“ ESL. Pokud s ním nemáte zkušenosti, zde je krátký popis:

 • Krok č. 1 – rezervace (zelená): Zde si rezervujete místo v turnaji, ale musíte ho ještě později potvrdit.
 • Krok č. 2 – potvrzení (žlutá): 30 minut před začátkem turnaje musíte potvrdit svou účast, pokud tak učiníte, jste v turnaji.
 • Krok č. 3 – vstup (červená): Nezbylo na vás volné místo v turnaji? Pokud nebude dostatek účastníků, můžete se do něj ještě stále dostat 20 minut před začátkem.
 •  
Otázky a odpovědi od vývojářů WoT

Mám otázku ohledně dovedností posádky. Mám například u všech členů všechny 3 dovednosti na 100% a ty se budou brzy měnit. Budu moct změnit své současné dovednosti na nové zadarmo? Nebo budu muset znovu trénovat celou posádku od začátku?
V tomto případě budeš moct změnit všechny tři dovednosti zadarmo. Všechny zkušenosti, které posádka získala, budou uloženy a použitelné pro naučení nových dovedností nebo si budete moct ponechat ty staré.

Bude JagdE100 obratnější a dynamičtější než běžný JagdTiger?
Toto vozdilo ještě není vybalancováno ani vyladěno. Je ještě příliš brzy hovořit o jeho charakteristikách.

Slyšel jsem, že garážové bitvy budou trvat hodinu. Pokud hráč bude mít všechny tanky zničeny, co bude dělat? Prostě sedět a čekat na konec?
Předpokládáme, že jedno kolo bude trvat 30 až 40 minut. Pokud bude mít hráč všechny tanky bitvě (bez ohledu jestli budou zničeny nebo ne) bude muset čekat na konec.

Zavedete možnost kompletně vypnout uživatelské rozhraní v garáži nebo v bitvách?
Tuto možnost zvažujeme. V současnosti máme mnoho problémů spojených s vývojem rozhraní, které chceme vyřešit přednostně, než začneme pracovat na nových vlastnostech.

Francouzské a Americké tanky, stejně jako Typ 59, se účastnily bojů v tropických oblastech. Plánujete přidat také nějaké tropické mapy?
Ano a některé z nich jsou již ve vývoji. Pravděpodobně vám už brzy ukážeme screenshoty.

V květnu jste oznámili, že sovětský strom tanků dostane druhou větev středních tanků. Proč se o ničem takovém nezmiňujete ve vašem plánu pro rok 2011-2012, přestože víme, že pracujete na britských a japonských tancích?
Ohledně této větve máme ještě nějaké otázky, které musíme probrat, proto nebyla zahrnuta v oficiálním plánu. Ale chceme je přidat do hry během roku 2012.

Bylo ohlášeno, že přidáte IS-6 (Object 252) jako prémiový tank. Jak se celá větev změní po této aktualizaci?
Nový prémiový tank hlavní větev nijak neovlivní.

Oznámili jste, že do hry budou přidány nějaké větve tanků 2 – 4 třídy, ale ještě jsme nic nedostali. Znamená to, že je přidáte zároveň s francouzskými tanky, abyste předešli problémům s matchmakingem kvůli spoustě FY-17 v bitvách? (Podle mého mnoho z nás bude hrát francouzské tanky)
Ne, se zavedením francouzských tanků žádné tanky 2 -4 třídy přidávat nebudeme.

V současné době je vidět velký rozestup mezi prémiovými tanky třídy 2 – 5 a třídy 8. Máte nějaké plány na přidání prémiových tanků 6 – 7 třídy?
Ano, takové plány máme. Teď vám nedáme žádné podrobnosti, ale ujišťujeme vás, že „střední kategorie“ bude zaplněna.

Máte nějaké plány na zavedení speciálních aukcí, kde by hráči, kteří dosáhli na tanky 10. třídy, mohli tyto tanky prodat za kredity nebo zlaťáky hráčům, kteří se ještě takhle daleko v technologickém stromu nedostali? Někteří platící hráči by toto ocenili.
Ne, takové aukce neplánujeme zavést.

Mohli byste přidat klanové linie ve statistikách hráčů? Například by zobrazovaly klany, ve kterých byl hráč členem a po jakou dobu.
Takové plány jsme neměli, ale určitě o tomto návrhu popřemýšlíme.

Máte v plánu přidat prémiové SPG? Pokud ano, které bude jako první?
Ano takové plány máme. První bude nejspíš 10,5cm leFH18 B2.

Slíbili jste implementování multi-clusterové technologie v aktualizaci 7.0. Vím, že to je zásadní pro ruský region, ale budou nějaké clustery i pro Evropu?
S největší pravděpodobností vyjde update 7.0 společně s přidaným clusterem pro ruský region. Uvažujeme o možnosti podobného řešení také pro Austrálii, Asii a Oceánii. Nicméně jak už jsme uvedli dříve, clustery se objeví až bude potřeba a hru nijak neovlivní. V současné době není zapotřebí nové clustery přidávat.

Budou v updatu 7.0 přidány klaksony? Pokud ano, tak je to hrůza! Bude tank odmaskován při použití klaksonu?
Tanky nebudou při použití klaksonu odmaskovány. Ve zmíněném updatu bude přidán pouze jeden zvuk klaksonu pro zjištění hráčské odezvy, abychom lépe naplánovali zbytek balíku zvuků.

V současnosti je tier level v tankových rotách nastaven na 90. Nebylo by lepší udělat to podobně jako v „Absolute“ turnajových divizích a zvýšit limit na 150?
Tuto možnost jsme už vzali v úvahu a nejvyšší tier-limit bude přesně 150.

Jakmile přidáte „report system“ pro stížnosti na hráče, nemáte obavy, že bude zneužíván proti nevinným hráčům?
Není třeba se obávat, tato možnost byla brána v potaz a „report system“ bude mít ochranu.

Pokud se přidám ke klanu, bude klanový znak přidán automaticky na můj tank?
Ano, bude přidán automaticky.

Jak bude vlastně fungovat změna dovednosti po využití změny zdarma?
Hráči budou moct převést dovednosti posádky na určitý druh „volných zkušeností“ za zlaťáky – takové zkušenosti mohou být potom použity na jiné dovednosti.

V jakém stavu jsou střední tanky a stíhače tanků 10. třídy? Už jste se rozhodli, která vozidla to budou? Jsme na to velmi zvědaví.
Vše co můžeme nyní naznačit, je být trpělivý a počkat na oficiální oznámení na našem webu.

Jste spokojení se změněným Matchmakingem? Projevilo se to nějak ve statistikách? Budou zavedeny ještě nějaké změny jako např. limit počtu samohybných děl?
Právě analyzujeme statistiky a sbíráme odezvu od hráčů. Podle těchto faktorů učiníme závěry a provedeme nezbytné změny. Nyní jich máme v plánu nejméně 11. Nebudeme zavádět žádné striktní limity pro SPG ale provedeme nezbytná opatření pro separaci dělostřelectva v soubojích a pro zabránění vstupu většího počtu artylerií do jedné bitvy.

Jak bude fungovat systém kamufláží? Bude nějaký rozdíl mezi prémiovými kamuflážemi a kamuflážemi za kredity? Bude to systém „platící vyhrává“? Pokud ano, končím s touto hrou!
Kamufláž je pouze změna zabarvení vozidla, je to jen o vzhledu, nikoliv o vlivu na hru. Rozdíl mezi kamuflážemi a tzv. „skiny“ je ten, že kamufláž uvidí všichni hráči a ne jen jeden na svém počítači. Kamufláže budou rozděleny na dva typy, ty které si budete moci koupit za kredity (budou trvat určitou dobu, od 24 hodin až po 30 dní) a ty, které se budou platit zlaťáky (budou natrvalo). Adaptivní kamufláže, které budou přidávat bonus k maskování, nejsou součástí aktualizace 7.0. Budou přidány v některé z dalších aktualizací.

Budete se řešit případy „zásah – žádné poškození“? Říká se, že přidáte obrázky modulů, které byly zničeny. Je to pravda?
V současnosti provádíme některé kroky v tom smyslu. Skutečnost je taková, že 95% zásahů s nulovým poškozením, jsou kritické zásahy podvozku nebo děla.

Prosím, prozraďte něco málo o nových dovednostech posádky. Jaké budou? Některé informace se objevili na fanouškovských stránkách, ale podle mě o nich chceme všichni něco slyšet přímo od tvůrců.
Celkem bude přidáno 23 dovedností. Budou se lišit podle specializace posádky a budou rozděleny na dva typy: „přídavné specializace“ – přidají určitý bonus od počátku tréninku posádky a budou se lehce zvyšovat během tohoto procesu; „dovednosti“ – budou aktivní až po dosažení 100% výcviku posádky.

Ve verzi 7.0 budou změněny kolizní modely mnoha tanků. Jak to ovlivní Americká vozidla?
Budou pozměněny stejně jako všechny ostatní vozidla. Jednoduchý kolizní model bude změněn na detailnější. Seznam vozidel, u kterých budou provedeny změny, bude zveřejněn později, těsně před prvním veřejným testem.

V září se snížila rychlost otáčení Pz IV. Můžeme dostat oficiální odpověď, zda se jedná o úmyslné snížení nebo o bug? Zde je video k této záležitosti:http://www.youtube.com/watch?v=OQYZg_e3_v4. 
Jedná se o bug, který bude ve verzi 7.0 opraven.

Facebook.com http://www.facebook.com/pages/World-oF-Tanks-%C4%8Ceska-LG/191741434236582
Skype: dandyy12
 
 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

123456789

(123456789, 22. 10. 2013 15:35)

ythtfhfth

re:prachy

(pavel, 11. 4. 2013 14:13)

prosím vas moc a moc
vas prosím o 999 peněz a 30 zlataku moc vas prosim ze celeho srdce a peníze potřebuju na novej tank
datemi je prosím moje číslo605512077 a email pavel86248@email.cz

Hraj o ceny! Napiš článek a vyhraj!

(Raketka.cz, 27. 8. 2012 16:42)

Ahoj, chceš si zahrát o hodnotné ceny na našem webu raketka.cz/? Připraveny jsou hned dvě prázdninové soutěže a šance na výhru jsou opravdu velké!

Máš web, nebo blog? Pak stačí napsat článek a umístit ho na svůj web, blog. Pět nejlepších článků získává Nintendo, Joystick, nebo Volant a jiné dárky, které jsou určeny pro nejlepší soutěžící.

Nemáš web a i tak se chceš zúčastnit soutěže? Pak stačí pozvat pár kámošů na Raketku pomocí speciálního kódu. Více informací najdeš na stránkách raketka.cz/prazdninova-soutez, na dotazy ohledně soutěže se můžeš zeptat na mejlu soutez@raketka.cz.

WORLD OF TANKS

(phepik123, 15. 5. 2012 20:16)

hroozne moc touzim byt lepsi ve wortov tanks tak jestli mi tohle pomuze tak budu rad